Oto Tamir Hizmetlerinde Yüksek Kalite

Oto tamir, periyodik bakım, onarım işlemleri ve yedek parça hizmeti yanında 7/24 acil servisi ile hizmet veren Hicret Oto Servis, Konya oto tamir alanında söz sahibi yapısı ile kullanıcılara dört mevsim özel bakım desteği sağlıyor.

 

Oto tamir hizmeti kullanıcıların sorunlarına komple çözümler üreten firmamız 1990 yılından bu yana hassas hizmet anlayışıyla hareket ederek müşterilerinin sorunlarının çözüm noktası oluyor. Periyodik bakım hizmetleri veren firmamız her yaşta ve her modelde aracınızın periyodik bakım hizmetlerini yapıyor. Son teknoloji cihazları ile arıza tespiti yapan ekipmanlarımız ile üstün hizmet alırken uzman personel ile bu arıza tespitleri belirlenerek uygun çözüm yöntemleri belirleniyor. Parça değişimi gerektiği noktada orijinal parça temini sağlayan firmamız üretici firma ile bağlantı kurarak ihtiyaç duyulan parçayı tedarik ediyor. Araç sağlığı açısından önem arz eden orijinal parça uzun vadeli sorunları da engelleyen çözüm yöntemi oluyor.

 

Kurumsal hizmet anlayışı ile periyodik bakım yapan firmamız üretici firma garantisi ile hizmet sağlıyor. Firmamız periyodik bakım işlemlerinde fren bakımı, polen filtresi değişimi, yakıt filtresi değişimi, hava filtresi değişimi, motor yağı değişimi, yağ filtresi değişimi, motor bakımı, far ayarı ve ön takım kontrolü gibi işlemleri yapmaktadır. Onarım işlemleri ile de araçlarınıza yüksek standartta hizmet sağlayan firmamız Konya oto tamir merkezi ile sorunlara çözüm üretiyor.

 

Araçlarınız belirli bir kilometre mesafede sonrasında düzenli olarak bakım işlemi ihtiyacı duyar. Bakımı işlemlerinde motor birçok yönden ele alınırken motor yağı ve özel parça değişimleri ile onarım işlemleri yapılır. Firmamız bu noktada yüksek standardı ile onarım işlemlerini yaparken aracınızın sağlığını garanti altına alıyor. 7/24 acil servis desteğimiz ile de her an ve her yerde hizmet sağlayan firmamız oto tamiri konusunda aradığınızdan çok daha fazlasını sunuyor.

 

Hicret Oto Servis olarak İstanbul Anadolu yakasındaki tüm sürücülerimize Oto Tamir& Bakım konusunda hizmet vermekteyiz.

 

 

Hicret Oto Servis © 2018. Bütün Hakları Saklıdır.